4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС»
4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС»

Поділитися новиною:

4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС»

2 червня команда школи взяла участь у 4-ому профлеш-конкурсі на призи компанії «UFС» і стала переможцем у номінації «Краще втілення теми конкурсу»

2 червня команда школи взяла участь у 4-ому  профлеш-конкурсі на призи компанії «UFС» і стала переможцем у номінації «Краще втілення теми конкурсу».

Четвертий профлеш-конкурс – традиційний щорічний захід в рамках дитячого свята до Дня захисту дітей . Організатором і генеральним спонсором є компанії «UFС». Мета конкурсу:

-підтримка талановитих дітей;

-популяризація нових форм хореографічного мистецтва, що демонструють кращі зразки масових танцювальних виступів;

-виявлення та підтримка кращих дитячих колективів;

-пропаганда сучасної прогресивної культури та здорового способу життя;

- виховання художнього смаку.

 

Наша команда підготувала яскраву динамічну композицію «Це моє місто, моя країна, моє майбутнє». Діти завзято готувалися до конкурсу, адже розуміли важливість якісної підготовки. Виступ пройшов на одному диханні, усі прагнули разом втілити одну загальну ідею: «Доля нашого міста в руках кожного».

Учителі школи, натхненні завзятістю та ініціативою дітей, самі взяли участь у профлеш-конкурсі і разом з учнями представили композицію «Це моє місто, моя країна, моє майбутнє».

Дякуємо усім учасникам! Нових перемог нам усім!

Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС» Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС» Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС» Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС» Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС» Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС» Альбом: 4-й профлеш-конкурс на призи компанії «UFС»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/6382 | Переглядів: 109Дата публікації: 13:33 06.06.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих