Вечір зустрічі випускників
Вечір зустрічі випускників

Поділитися новиною:

Вечір зустрічі випускників

18 травня в нашій школі традиційно відбувся вечір зустрічі випускників.

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Повернімося  у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме в школі проводить свої найкращі роки життя людина. Гордиться Перша своїми випускниками. Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників. 

Цього разу була дуже щемлива і відверта зустріч. Випускники спілкувалися з однокласниками, учителями, обмінювалися спогадами, обіймами. Видно, що роки невладні ні над мудрістю, ні над любов’ю, чим так багата школа.

Під час вечора - зустрічі цікавими були відповіді на запитання ведучих: чи запам’ятали ви свою першу вчительку? Як її звали? Ваш улюблений предмет? О котрій годині розпочиналися уроки? Як звали вашого сусіда по парті? Чи здійснилися ваші мрії? 

І школа знову наповнилася сміхом і радістю своїх колишніх випускників. Головне, що всі вони знайшли своє місце в житті, стали гарними спеціалістами у своїх галузях,стали гарними людьми.

Вечір зустрічі у всіх залишив теплі щемливі спогади.

Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/6211 | Переглядів: 174Дата публікації: 10:50 21.05.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих