Екскурсія до фермерського господарства СТОВ «Мрія»
Екскурсія до фермерського господарства СТОВ «Мрія»

Поділитися новиною:

Екскурсія до фермерського господарства СТОВ «Мрія»

3 травня 2018 року батьки 1-Г (класний керівник Чала Л.М.) організували екскурсію для учнів до фермерського господарства СТОВ «Мрія»

Діти отримали позитивні враження, нову цікаву інформацію. Неочікуваним було  побачити зблизька танок страуса . Батькам та учням показали корівники, вольєри з телятами,конюшні.  Діти були здивовані, як проходило доїння  корів на каруселі під музику. Дякуємо ввічливому персоналу, який пригостив молоком та пирогами. Купа приємних вражень та спогадів гарантовано .

Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія» Альбом: Екскурсія для учнів  до фермерського господарства СТОВ « Мрія»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/6038 | Переглядів: 89Дата публікації: 11:14 05.05.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих