Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді
Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді

Поділитися новиною:

Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді

З 26 по 28 квітня в місті Харкові відбулася обласна спартакіада допризовної молоді. У змаганнях взяла участь збірна команда міста Куп’янська, до складу якої входили і учні нашої школи - Сікачов Олег та Коновалов Віталій

Змагання з багатоборства складалися з семи видів. Стрільба з пневматичної гвинтівки, човниковий біг, біг на 100 метрів, біг на 1500 метрів, метання гранати на дальність, підтягування та плавання.

Наші хлопці зробили вагомий внесок для команди, завдяки чому збірна команда міста Куп’янська здобула перше місце та була нагороджена Грамотою та Кубком.

Кожен учасник збірної отримав також медаль. Крім того, Сікачов Олег виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Підготував до змагань Сікачова Олега та Коновалова Віталія вчитель предмету «Захист Вітчизни» Кононенко Андрій Вікторович.

Вітаємо з перемогою!

Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді Альбом: Перемога в обласній спартакіаді допризовної молоді
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/6022 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:21 03.05.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих