День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів
День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів

Поділитися новиною:

День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів

13 квітня 2018 року учні 9-х класів нашої школи взяли участь у профорієнтаційному заході «День відкритих дверей», який проводив ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»

Метою було надати школярам інформацію про умови вступу та напрямки навчання в даному закладі. Спеціалісти робітничих професій дуже необхідні сучасній Україні.

Екскурсія пройшла цікаво та насичено. Учні відвідали майстерню технічної творчості, де студенти своїми руками створюють шедеври. Потім – аудиторію-магазин, в якій продавці навчаються зважувати та кодувати продукти; кабінет перукарів та манікюрниць, де привітні дівчата пропонували зробити гарні зачіски та манікюр. У майстерні, де виконуються зварювальні роботи, викладач  власноруч показав, як правильно користуватися зваркою. У майстерні механіків діти могли роздивитись кожну деталь автомобіля, а у токарні студенти у присутності наших учнів на станках виточували фігури.

Наприкінці екскурсії на всіх присутніх чекав чудовий концерт, який підготували студенти.

Учні нашої школи, вражені теплим прийомом, подякували господарям за професійність і гостинність.

Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів Альбом: День відкритих дверей - завжди радість для наших учнів
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5818 | Переглядів: 79Дата публікації: 21:24 13.04.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих