Тиждень образотворчого та музичного мистецтва
Тиждень образотворчого та музичного мистецтва

Поділитися новиною:

Тиждень образотворчого та музичного мистецтва

З 10 по 13 квітня 2018 року в нашій школі проходив Тиждень образотворчого та музичного мистецтва

Хай надалі надихає дітей мистецтво,

А палітра хай натхнення надає.

Ми бажаємо вам віри у прекрасне,

Бо воно тепло і радість всім несе.

 

Заняття образотворчим мистецтвом збагачує учнів естетикою, несе їм радість, щастя. Під час проведених заходів учитель образотворчого мистецтва Коньшина Тетяна Миколаївна намагалася виявити природні задатки, обдарування дитини, стимулювати творчу діяльність.

У рамках предметного тижня "Жива палітра" пройшов майстер – клас  з паперопластики «Берегиня рідного краю».

  У вівторок діти  помандрували  картинною галереєю, переглянувши презентації «Катерина Білокур» та «Марія Примаченко», де мали змогу ознайомитися з творчістю, життєвим шляхом цих народних художниць та їх роботами.

З вівторка по п’ятницю шкільний хол І поверху перетворився на справжню галерею картин: проводилася виставка малюнків та стіннівок, у якій брали участь учні 5-7 класів.

У вівторок було проведено виставку учнівської творчості «Світ очима дітей».

Для шестикласників та семикласників було  організовано брейн-ринг, розгадування ребусів та кросвордів. Команди  відповідали на питання, малювали картини та створювали свої шедеври.

Також відбулася виставка мистецької літератури, яку провела у 5-7 класах бібліотекар Матназарова Ірина В’ячеславівна.

У четвер учениця 7-а класу Кузніцова Анна брала участь у Шкільній науковій конференції  з темою дослідження «Обереги рідного краю»

Учитель музичного мистецтва Шульга Юлія Олександрівна проводила музичні перерви, під час яких лунала музика різних жанрів: класична, джазова, популярна, рок -музика тощо. Дітям дуже сподобалось.

Крім цього, було проведено конкурс загадок про музичні інструменти (5-6-й клас), інтелектуальну гру для учнів «Чи знаєш ти музичне мистецтво» ( 1 класи), караоке «Музико, звучи!» для учнів 5,6,8 класів, перегляд музичної казки С.Прокоф’єва «Петрик і Вовк» (3 класи) та пісенний батл «Дівчата краще хлопців»  для 7-х класів.

Усі класи були дуже активними, творчими і креативними.

 

Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва Альбом: Тиждень образотворчого та музичного мистецтва
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5797 | Переглядів: 115Дата публікації: 11:30 13.04.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих