Наші батьки - на захисті Незалежності України
Наші батьки - на захисті Незалежності України

Поділитися новиною:

Наші батьки - на захисті Незалежності України

Багато батьків наших учнів стоять на захисті східних рубежів України, її миру та спокою

Одним з таких є Капля Сергій Олександрович, батько учениці 6–А класу Каплі Валерії.

Сергій Олександрович – командир танкової роти, 92-ї   окремої механізованої бригади. У лютому 2015 року перебуваючи в районі проведення антитерористичної операції, Сергій Олександрович під селищем Дебальцеве вступив у танковий бій з агресорами. Під його командуванням танковий підрозділ знищив багато танків терористів.

            Таким чином, це допомогло вивести з оточення декілька тисяч українських воїнів.

            За мужність проявлену у ході боїв у серпні 2015 року згідно указу Президента України Сергія Олександровича нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Згідно з наказом Міністра Оборони України від 22 серпня 2015 року нагороджений нагрудним знаком «Знак Пошани». Він і нині захищає нашу Батьківщину у районі проведення АТО.

            Щороку видавництво «Основа» на знак подяки, за подвиги українських воїнів, надсилає у школи, де вчаться їхні діти, цікаву і корисну літературу для учнів та вчителів.

            Завдяки Каплі Сергію Олександровичу в цьому році, учні 1-х та 2-х класів нашої школи отримують робочі зошити з основ здоров’я.

            5 квітня 2018 під час  урочистої лінійки зошити були передані учням. Дітям розповіли подробиці служби сучасних героїв. Діти зрозуміли, що вони – це те, що спонукає батьків відважно захищати наш мир і спокій.

Ми просимо доньку Сергія Олександровича, ученицю 6-А класу Каплю Валерію, передати батькові щирі вітання, подяку та невеликий подарунок від Куп’янської ЗОШ №1 на згадку про нас.

Альбом: Наші батьки - на захисті Незалежності України Альбом: Наші батьки - на захисті Незалежності України Альбом: Наші батьки - на захисті Незалежності України Альбом: Наші батьки - на захисті Незалежності України Альбом: Наші батьки - на захисті Незалежності України
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5748 | Переглядів: 160Дата публікації: 08:27 06.04.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих