Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка
Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Поділитися новиною:

Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

12 березня 2018 року до 204-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка була проведена гра «Слабка ланка» серед учнів 8-Б класу

Діти дізналися про цікаві факти з біографії  Великого Кобзаря, продемонстрували знання його творчості. Учні розбиралися, у чому ж феномен нашого великого митця? Чому й сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок "Кобзаря" Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити,  можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов'ю... У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого.

Шкільний бібліотекар Матназарова Ірина В’ячеславівна разом з класним керівником 8-Б класу Дєєвою Ольгою Юріївною намагалися так побудувати цей Шевченківський конкурс, щоб запалити в душах учнів вогник любові до його творчості та особистості.

Учасниками гри були Черкасова Катерина, Швацька Світлана, Нікуліна Катерина, Пупкова Дар’я, Альбоща Катерина. Переможцем гри, присвяченої Тарасові Шевченку, стала Альбоща  Катерина.

 Усі присутні переконалися  в тому, що твори Тараса Шевченка органічно вписуються у сучасне життя? Отож  частіше звертаймося до "Кобзаря", шукаючи в ньому відповіді на болючі питання сучасності, адже недаремно закликав поет:

Учітесь, читайте

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь...

А що може бути найбільш "своїм", найбільш близьким, як не творчий спадок невмирущого Кобзаря?

Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка Альбом: Відзначення 204-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5507 | Переглядів: 130Дата публікації: 09:12 15.03.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих