Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах
Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах

Поділитися новиною:

Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах

3 березня 2018 року в нашій школі розпочали роботу курси для підготовки вчителів Нової української школи (НУШ), які будуть працювати в перших класах.

З педагогами працювали тьютори – наставники Черенок Олена  та Іванова  Ірина. Вони провели теоретичне та практичне заняття, під час якого продемонстрували нові форми, методи та прийоми Нової української школи (НУШ). 

Нетрадиційність, інноваційність, креативність, практичні знання, інтеграція в життя - це ті прийоми, які необхідні для сучасної освіти. Курси продовжать свою роботу.

Сподіваємося, учителі початкової школи отримають необхідні практичні навички для роботи з сучасними учнями.

Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах Альбом: Курси для підготовки вчителів нової української школи, які будуть працювати в перших класах
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5486 | Переглядів: 167Дата публікації: 10:29 12.03.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих