Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі
Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі

Поділитися новиною:

Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі

16 лютого 2018 року весело і дружно учні нашої школи зустрічали весну, святкуючи Масляну

Шкільна родина зібралася на спортивному майданчику, співали пісні про весну, грали в народні ігри, розважалися, закликаючи: «Прийди, прийди, Весно красна!»

Хлопці змагалися в силі та завзятті, перетягуючи канат, піднімаючи гирі, стрибаючи гуртом через скакалку.

Апогеєм свята стало традиційне спалення Марени.

Веселий настрій, казкова атмосфера, дівоча та парубоцька вдача – це те, що супроводжувало це свято. Проводжаючи зиму та зустрічаючи весну, сподіваємося на добро і злагоду у нашому шкільному домі, у цілій мирній і щасливій Україні.

Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі Альбом: Масляна. Народні традиції зустрічі весни в нашій школі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5244 | Переглядів: 245Дата публікації: 14:58 16.02.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих