До Дня святого Валентина
До Дня святого Валентина

Поділитися новиною:

До Дня святого Валентина

Наша школа ще раз довела , що вона сучасна і креативна. Головне для нас - учні. А дітям потрібні не лише уроки, а й відпочинок.

Наша школа ще раз довела , що вона сучасна і креативна. Головне для нас - учні. А дітям потрібні не лише уроки, а й відпочинок. 14 лютого радою старшокласників було організовано багато цікавинок. І, хоч це свято відносно нове для нас, все ж таки любов- це те, що рухає світ уперед. До Дня закоханих було організовано сучасну фотозону, де  всі бажаючі залюбки робили світлини. Амур і Купідон зустрічали всіх на вході  і дарували гарний настрій. Працювала поштова скринька, де учні кидали валентинки – привітання друзям. Адже всі знають, що перше шкільне кохання для кожної дитини дуже важливе, і, хоч дорослі про це не говорять, воно  залишає спогад на все життя.   

У школі цього дня панував радісний, підвищений настрій. А найбільше всім сподобалися музичні перерви. Діти після кожного уроку радісно поспішали до першого поверху, де старшокласники  організували для них святкову музичну програму. Живе спілкування молоді зараз дуже потрібно. Учителям цей день теж сподобався, адже учні на уроках працювали з подвійною силою, бо добре відпочили і мали гарний настрій. А ще- в їхніх очах читалося: «Ми любимо свою Першу!»

Бажаємо усім любові і миру!

Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина Альбом: До Дня святого Валентина
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5222 | Переглядів: 184Дата публікації: 14:35 15.02.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих