Олімпійський тиждень у нашій школі
Олімпійський тиждень у нашій школі

Поділитися новиною:

Олімпійський тиждень у нашій школі

Протягом 1- 9 лютого 2018 року у Куп’янській загальноосвітній школі № 1 було проведено багато цікавих заходів з нагоди відкриття ХХІІІ зимової Олімпіади в Пхьончхані (Південна Корея)

Мета яких – фізичне  виховання та зміцнення здоров’я учнівської молоді , пропаганда олімпійських цінностей: дружби. поваги, досконалості, а також – параолімпійських: визнання, натхнення, мужності та рівності.

         Учні школи взяли участь та посіли І місце у міських спортивних змаганнях «Веселі старти на льоду», девізом яких були слова : «Сильні. Спритні. Здорові». Крім цього, збірна школи стала переможцем міських змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки».

У рамках Олімпійського тижня була проведена товариська зустріч з волейболу між командами  Куп’янської загальноосвітньої  школи № 1 Куп’янського навчально-виховного комплексу № 2.

Учителями фізичної культури організували для учнів  спортивні естафети та  турніри, зокрема  конкурс - вікторину на олімпійську тематику «Спортзнайка».

Окрім цього, команда школи посіла ІІІ місце в регіональних  змаганнях з баскетболу «3х3»  (Шкільна ліга  баскетболу) серед юнаків середнього віку.

Під час проведення заходів, присвячених розвитку олімпійського руху, діти взяли активну участь та отримали велике задоволення, адже зараз бути здоровим та сильним - не лише вимога часу, а й неодмінна умова розвитку особистості дитини .

Підтримуймо разом олімпійське гасло : «Швидше! Вище! Сильніше!»

Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі. Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі.
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5167 | Переглядів: 153Дата публікації: 14:09 09.02.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих