Перегляд фільму «Герої не вмирають»
Перегляд фільму «Герої не вмирають»

Поділитися новиною:

Перегляд фільму «Герої не вмирають»

Напередодні трагічної дати в Україні – розстрілу Небесної Сотні – у Куп’янському краєзнавчому музеї відбулася презентація документального фільму «Герої не вмирають» харківського журналіста та громадського діяча Володимира Чистіліна

 Учні та вчителі Першої школи також були присутні на показі.

Фільм «Герої не вмирають» є першим дослідженням внутрішнього голосу драйверів української революції. Це унікальна кінострічка про життя і смерть трьох харків’ян – Владислава Зубенка, Євгена Котляра та Юрія Паращука, які загинули за свободу та незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року. Через долю трьох сміливих чоловіків кінострічка намагається розкрити тему героїв і показує, що вони живуть поруч із нами.

Присутні мали можливість поспілкуватися з режисером фільму Володимиром Чистіліним, поставити йому питання та поділитися своїми враженнями щодо побаченого.

Альбом: Перегляд фільму «Герої не вмирають» Альбом: Перегляд фільму «Герої не вмирають» Альбом: Перегляд фільму «Герої не вмирають» Альбом: Перегляд фільму «Герої не вмирають» Альбом: Перегляд фільму «Герої не вмирають» Альбом: Перегляд фільму «Герої не вмирають»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5124 | Переглядів: 159Дата публікації: 09:28 07.02.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих