Полум’яні роки рідного краю
Полум’яні роки рідного краю

Поділитися новиною:

Полум’яні роки рідного краю

6 лютого 2018 року у 7-Б класі (класний керівник Рябих С.С.) пройшов виховний захід до 75-річчя визволення Куп’янська від фашистських загарбників

На тему «Полум’яні роки рідного краю», який організувала бібліотекар Матназарова Ірина В’ячеславівна. Були запрошені бібліотекарі Куп’янської районної бібліотеки, які розповіли дітям про визволення Куп’янська від фашистських загарбників у січні-лютому 1943 року. Пізнавальною була інформація про визволителів, які віддали життя за нашу свободу. Посмертно їм було присвоєно звання Героїв Радянського Союзу.

Члени гуртка «Юні музеєзнавці» Ярмончик Валерія, Щур Юлія та Воронцов Олег підготували повідомлення та розповіли однокласникам про тих, хто визволяв наше місто.

Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на Куп’янщині.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Перемоги.

Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю Альбом: Полум’яні роки рідного краю
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5123 | Переглядів: 111Дата публікації: 09:24 07.02.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих