Тиждень математики у школі
Тиждень математики у школі

Поділитися новиною:

Тиждень математики у школі

З 22 по 26 січня 2018 року в школі триває тиждень математики, в рамках якого було заплановано і проведено багато цікавих заходів

Зокрема, учням дуже сподобалися такі : конкурс висловів про математику, гра «Математичний калейдоскоп», конкурс «Кращий математик», «Брейн-ринг»,  «Математичне кафе», мандрівка часом «Легенда про шахову дошку» .

Дуже цікавим виявився захід у 5-Г класі (класний керівник Ягнюк Людмила Сергіївна) – «Конкурс читців віршів про математику». Активними були всі без виключення учні класу.

Учні 2-Б класу (класний керівник Павлюк Наталія Іванівна)  подорожували до країни Математики, де на них чекали цікаві ігри "У магазині", "Знайди число", "Склади приклади", задачі з логічним навантаженням.

Старшокласники школи підготували  презентацію проектів «Цікаві факти з життя відомих математиків».

Апогеєм тижня стала наукова конференція з предметів фізико- математичного циклу для учнів 10-11 класів. Найцікавішими були такі дослідницькі роботи з фізики та математики:

- «Вертушка» (Мішенін Д.,10-Б; науковий керівник Бріткіна Л.Г.);

- «Купа чи не купа» (Долгополов О.10-Б; науковий керівник Бріткіна Л.Г).;

- «Геометрія в одязі» (Бондарєва С.,10-А; науковий керівник Колесник В.П.)

- «Золотий переріз в живописі та мистецтві» (Кашуба О.,10-А; науковий керівник Колесник В.П.)

- «Елементи математичної логіки» (Жадановська Л,10-А; науковий керівник Колесник В.П.)

- «Софізми в математиці» Загоруйко О.,10-А; науковий керівник Колесник В.П.)

- «Золотий переріз» (Мішенін Д.,10-Б; науковий керівник Колесник В.П.)

- «Геометрія і мистецтво» (Соловей А., науковий керівник Колесник В.П.)

У п’ятницю були підбиті підсумки тижня, де учнів – переможців  конкурсів та математичних перегонів нагородили спеціальними відзнаками.  У підготовці  Тижня математики  взяли участь усі вчителі фізики, математики  та інформатики.

Усім учням дуже сподобалося, адже Гете казав : «Цифри не керують світом, але вони показують , як управляється світ».

Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі Альбом: Тиждень математики у школі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/5001 | Переглядів: 166Дата публікації: 12:05 26.01.2018
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих