Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі.
Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі.

Поділитися новиною:

Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі.

19 грудня 2017 року у школі відбулась цікава зустріч з науковцями Харківського університету імені В.Н. Каразіна

 Цей захід було проведено відповідно до плану започаткованого ще в жовтні освітньої он-лайн платформи. Гостями стали декан історичного  факультету, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії стародавнього світу та середніх віків  Литовченко С.Д.,  професор, завідувач кафедри нової та новітньої історії історичного факультету Станчев М.Г. та викладачі історії, які спілкувались з учнями та вчителями наживо в он-лайн режимі.

 В ході інтерактивного засідання круглого столу “Школа – вуз: побудова єдиної змістовної освітньої парадигми”, учасниками якого стали  педагоги, науковці та учні 10-11-х класів , було проведено:                                                 

І. Презентаційний блок

     1.Історія Першої – віддзеркалення історії освіти (учні-екскурсоводи, члени гуртка «Юний музеєзнавець»)

    2. Проект Модуль Моне «Історія об’єднаної Європи: ідеї, проекти та інтеграція» (доктор історичних наук, професор Станчев М.Г.)

ІІ. Практичний блок

      1. Майстер-клас “Уроки історії очима науковців” (викладачі кафедри історії ХДУ ім. В.Н.Каразіна, учні 10-11-х класів )

       2. Педагогічна майстерня “Актуальні питання сучасного підходу до курсу історії України  при підготовці учнів до ЗНО” (учасники: педагоги, науковці)

      Для учнів  та вчителів ця зустріч стала справжнім джерелом знань та  цікавих інноваційних ідей. Викладачі-науковці впевнились, що послідовний обмін досвідом щодо впровадження сучасних технологій та методів навчання як між університетськими підрозділами, так і між  нашою школою, дійсно, важливий і корисний. Він слугує підвищенню якості підготовки як існуючих, так і майбутніх фахівців в галузі освіти  та, звичайно, абітурієнтів.

 З нетерпінням чекаємо  наступних цікавих і змістовних зустрічей!

Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі. Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі.
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4710 | Переглядів: 114Дата публікації: 12:16 21.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих