«Крок до мрії»
«Крок до мрії»

Поділитися новиною:

«Крок до мрії»

Ще один крок до своєї мрії – навчатися у інноваційному, креативному, цікавому закладі - зробили учні нашої школи

Вони активно взяли участь у проекті, запропонованому Світланою Пасічник «Крок до мрії». Головна ідея конкурсу – спільна праця дітей, батьків і вчителів над розробкою проектів та їх втіленням.

Результатом спільної роботи стало оновлення експозицій одразу трьох музеїв школи – «Музею історії школи», «Музею лікарських рослин Куп’янщини», «Кімнати Остапа Вишні».

Та апогеєм творчого натхнення шкільної родини стала Шахова дошка – місце інтелектуального  та спортивного відпочинку дітей,  вчителів та батьків.

Сподіваймося, що журі конкурсу належно оцінить креативний підхід до проекту наших учнів, батьків та вчителів.

Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії» Альбом: «Крок до мрії»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4709 | Переглядів: 270Дата публікації: 11:40 21.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих