Благодійне свято «Святий Миколаю, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста
Благодійне свято «Святий Миколаю, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста

Поділитися новиною:

Благодійне свято «Святий Миколаю, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста

19 грудня 2017 року в актовій залі нашої школи відбулося благодійне свято «Святий Миколаю, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста

Найпершим зимовим святом можна сміливо назвати День Святого Миколая, покровителя дітей та мандрівників. За переказами, напередодні Різдва він виходить на вулицю і, приховуючись під маскою, роздає дітям солодощі та подарунки.

Цього дня діти теж чекали на Святого Миколая, адже кожна обдарована та талановита дитина цілий рік важко працювала, щоб досягти високих результатів, і тому заслуговує на подарунки.

Свято проходило під патронатом громадської організації «Куп’янськ – наш рідний дім», голова якої Овсянніков Сергій Вікторович та депутата Куп’янської міської ради Мусієнка Владислава Станіславовича.

Діти – інтелектуали, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів ІІ (міського) етапу, учасники ІІІ (обласного) етапу, учасники наукових конференцій МАН, переможці науково – дослідних конкурсів, турнірів – це майбутнє нашої країни. Ці діти запалили «Зірку інтелекту».

«Зірка спорту» - це діти – спортсмени, гравці як командних видів спорту – волейболу, футболу, баскетболу, так і індивідуальних – карате, велоспорту ВМХ, легкої атлетики, боксу, боротьби тощо. Серед них Чемпіони області та України, діти, що стоять у резерві Олімпійської збірної України.

«Зірка творчості», «Зірка лідерства», «Зірка сцени» - це постійні учасники конкурсів та фестивалів, чемпіони України з бальних та спортивних танців, конкурсів з образотворчого мистецтва – небайдужі, соціально активні громадяни, волонтери, нехай ще не зовсім дорослі, але з правильним поглядом у майбутнє. Вони ведуть за собою, особистим прикладом надихають тих, хто їх оточує, до нових звершень.

Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая. Ми дуже пишаємося вами, дорогі діти!

Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Альбом: Благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста.
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4694 | Переглядів: 89Дата публікації: 16:20 20.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих