Сім'я - лоно культури людства
Сім\

Поділитися новиною:

Сім'я - лоно культури людства

16-17 грудня 2017 року на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за участю Ш. А. Амонашвілі відбулися Дванадцяті Всеукраїнські Читання з питань Гуманної Педагогіки за темою «Сім'я - лоно культури людства»

Учасником була і вчитель початкових класів школи - Колісник Аліна Анатоліївна.

В ході Читань обговорювалися питання, пов'язані з тим, на яких засадах має будуватися сім'я, і ​​в чому полягають принципи її створення, такі як любов, духовна спільність, співтворчість і співдружність, взаємоповага, взаєморозуміння, співчуття, милосердя і безкорисливе служіння. Це духовні поняття, збагачені досвідом попередніх поколінь нашого народу, тому сім'я завжди має національно-культурні особливості поряд з загальнолюдськими якостями. На Читаннях відбулись майстер-класи, творчі майстерні та  цікаві зустрічі в тому числі з  Шалвою Олександровичем Амонашвілі, який з радістю відповідав на кожне поставлене питання.

 

Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства Альбом: Сім'я - лоно культури людства
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4685 | Переглядів: 107Дата публікації: 09:27 20.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих