Разом ми маємо силу!
Разом ми маємо силу!

Поділитися новиною:

Разом ми маємо силу!

8 грудня 2017 року учні 7-Б класу (класний керівник Рябих С.С.) долучилися до Марафону написання листів 2017, який проводить міжнародний рух Amnesty International

Це рух, що об’єднує близько 7 мільйонів людей, які діють на захист прав людини у більш ніж 150 країнах світу. Головна ідея, яку вони прагнуть донести - права людини є доступними для всіх без винятку.

Кампанія об’єднала активістів з усієї України та з більш як 200 країн, де також в цей час відбувається Марафон. Тисячі правозахисних подій відбудуться цього дня в усьому світі і більше 100 подій плануються в різних куточках України, в тому числі у прифронтових містечках.

Цього року в Україні Марафон відбувається вже водинадцяте і його героями та героїнями є Емір-Усеїн Куку (Україна), Джулгаз Маннан (Бангладеш), Шакілія Джексон (Ямайка), Магадін (Чад), Ні Юлань (Китай), Кловіс Разафімалала (Мадагаскар), Сакріс Купіла (Фінляндія), Іділь Есер та Стамбульська десятка (Туреччина).

Ми, учні Першої школи – пліч-о-пліч з відважними!

Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу! Альбом: Разом ми маємо силу!
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4541 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:57 08.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих