Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства»
Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства»

Поділитися новиною:

Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства»

7 грудня 2017 року у рамках проведення акції «16 днів проти насильства» у 3-А класі (класний керівник Келеп Галина Олексіївна) був проведений виховний захід «Мій улюблений світ без насильства»

Я маю право жити на землі. Творити, дихати, учитись.

Примножувать багатства всі її, Своєю Україною гордитись.

Кожна людина, незалежно від віку, має особисті прави. Дехто цього не розуміє, тому порушує їх.Коли це трапляється, ми не завжди можемо звернутися по допомогу й розраховуємо в таких випадках тільки на свої особисті можливості. Але незавжди нам вистачає знань і вмінь, як поводитися в ситуаціях, коли відбувається нехтування нашими правами, тобто в ситуаціях насильства.

Мета заходу - розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків; формувати вміння розрізняти види насильства, агресора і жертву ситуації.

Діти дізналися, що держава захищає дітей від брутального поводження з боку батьків або інших осіб, жодна дитина не може бути піддана катуванню,  знущанню, незаконному арешту або позбавленню волі.

Учні під час проведення заходу розбирали ситуації, шукали шляхи їх вирішення, почули повчальну притчу «Усе залишає свій слід», обмінялися ідеями вирішення проблем у дружньому колі тощо.

         На заході були присутні батьки, бабусі та дідусі учнів. Вони теж долучилися до інсценувань ситуацій.

Говорячи про свої права, пам’ятайте: вони є і в решти людей.

Навчайтеся поважати особисті права інших.

Дитина й насильство. Любов і жорстокість.  Надія і відчай. Ми всі інтуїтивно тягнемося до світла в цьому світі.

… коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна – це світ без насильства!

Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства» Альбом: Виховний захід у 3-А класі «Мій улюблений світ без насильства»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4538 | Переглядів: 141Дата публікації: 11:47 08.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих