Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України
Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України

Поділитися новиною:

Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України

6 грудня до Дня Збройних сил України був поведений конкурс-огляд строю та пісні, присвячений українським військовим

6 грудня до Дня Збройних сил України був поведений конкурс-огляд строю та пісні, присвячений українським військовим

 

Основною метою заходу є цілеспрямоване формування в учнів високої соціальної активності та патріотизму, вірності своїй Вітчизні, готовності до захисту Батьківщини; виховання в учнів дисциплінованості, організованості, взаємоповаги, взаємодопомоги, любові до Батьківщини, прищеплення інтересу до військової служби.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може, тому це святий обов’язок тих, хто живе і користується її благами та дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Сьогодні учні 9-11 класів продемонстрували, що вони, юнаки та дівчата, справжні патріоти, що зможуть постояти за честь своєї Батьківщини.

За результатами  конкурсу-огляду, І місце посіли учні 11-В та 9-Б класу, ІІ місце вибороли 9-А та 10-А, ІІІ місця поділили 10-Б, 11-Б та 9-В клас.

Були також визначені і переможці у номінаціях:

«Дисципліна строю» - 9-Г та 11-В;

«Виконання стройових прийомів» - 9-Б та 11-В;

«Проходження стройовим кроком» - 11-В;

«Проходження з піснею» - 10-А та 9-А;

Увага до національно-патріотичного виховання не тільки актуальна потреба часу, а й запорука духовного розвитку нації.

Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс-огляд строю та пісні до Дня Збройних сил України
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4519 | Переглядів: 69Дата публікації: 11:35 07.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Новини пришкільного табору
Звернення громадян
Пошук