Виховна година до Дня Збройних сил України у 7-Б класі
Виховна година до Дня Збройних сил України у 7-Б класі

Поділитися новиною:

Виховна година до Дня Збройних сил України у 7-Б класі

6 грудня 2017 року у 7-Б класі (класний керівник Рябих С.С.) проведено відкриту виховну годину до Дня Збройних сил України

Не секрет, що політичний, економічний, духовний розвиток будь-якої країни можливий лише за умови гарантування її державного суверенітету, політичної незалежності, збереження територіальної цілісності та недоторканості кордонів. Гарантом національної безпеки України виступають боєздатні Збройні сили. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла постанову про створення Збройних сил нашої держави, а з 1993 року цей день офіційно вважають національним святом захисників.

Саме про історію виникнення української армії говорили на відкритій виховній годині до Дня Збройних сил України у 7-Б класі. Світлана Сергіївна розповіла історію виникнення національного свята наших захисників, запропонувала переглянути відео про те, як солдати проходять військову підготовку.

На заході була присутня заступник директора з навчальної роботи Алтанець Н.А. Вона закликала дітей привітати тих людей, які пов’язані з Днем захисника України, адже саме вони гарантують нашу безпеку та державний суверенітет.

Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі Альбом: Виховна година до Дня Збройних Сил України у 7-Б класі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4518 | Переглядів: 104Дата публікації: 11:27 07.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих