3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Поділитися новиною:

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Протягом тижня до Міжнародного дня людей з інвалідністю у школі було проведено багато різноманітних заходів

Це усні журнали «Дивись на нас, як на рідних», «Поважаймо одне одного», тренінгове заняття «Ми рівні», круглий стіл «Сильні духом», класні години «Толерантність – це...», диспут-обговорення «Що я можу зробити для людей, які мають вади». Діти взяли участь у конкурсі творчих робіт «Вірити в себе і свої сили». Соціальним педагогом та психологом школи були проведені індивідуальні консультації з дітьми-інвалідами та їх батьками.

Загін «Волонтер» долучився до Всеукраїнської акції «Від серця до серця». Дітям – учням школи  були вручені необхідні канцтовари та інші шкільні речі.

Крім того, учні 9-х класів відвідали виховний захід у Куп’янському медичному коледжі імені М. Шкарлетової до Дня інвалідів.

Міжнародний день інвалідів є щорічною подією. Понад 650 мільйонів людей, що становить близько 10-15 % населення світу живуть з інвалідністю.

За останні чотири роки чисельність інвалідів в Україні, на жаль, зросла більш ніж на півмільйона. Сьогодні два мільйони наших громадян – інваліди.

Про проблеми інвалідів заговорили, їх перевели в площину активних практичних рішень, права інвалідів почали закріплювати на законодавчому рівні. Робота прийняла системний характер та дала позитивні результати. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Сучасне суспільство нарешті вирішило зробити крок до власної цивілізованості.

Учні нашої школи впевнені:  люди з обмеженими можливостями не повинні зазнавати дискримінації.

Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю Альбом: 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4425 | Переглядів: 93Дата публікації: 11:43 01.12.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих