21 листопада – День Гідності та Свободи
21 листопада – День Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

21 листопада – День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопадана честь двох революцій: Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013 року

Встановлене воно з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору тощо.

Цього дня у нашій школі представники дитячого самоврядування провели акцію «Ця мить в історії», в якій довели, що українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

Сьогодні життя України змінюється на очах, постає стара, як ця земля, держава – вільна, незалежна, осяяна сонцем Україна.

Після проведення заходу діти впевнено заявляли: «Ми - частинка народу. І НАМ творити нову історію держави, що посяде належне місце серед вільних і рівних країн планети. Ми віримо, що кожен з нас докладе багато зусиль, щоб наше майбутнє стало щасливим та світлим. Хай Господь береже Україну!»

Альбом: 21 листопада – День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада – День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада – День Гідності та Свободи Альбом: 21 листопада – День Гідності та Свободи
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4295 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:34 21.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих