Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

Поділитися новиною:

Тиждень української мови та літератури

З 13 по 17 листопада 2017 року у школі проводився тиждень української мови та літератури

Було підготовлено та втілено багато різноманітних ідей. Це такі, як конкурс читців «Мово моя солов’їна», огляд - конкурс «Орфограминок» на найдбайливішого укладача правил української мови серед учнів 5-10 класу, вікторина «Багатство української лексики» (9 класи), брейн-ринг (11-Б), «Подорож патріотів», конкурс «Найдопитливіший знавець української мови» (7 класи), усний журнал «Скільки ти знаєш мов- стільки разів ти людина» в 11-А класі, конкурс на найкращого знавця української мови «Культура мови- ознака успішної людини» (8 класи). Учителі української мови на уроках підготували тематичні диктанти.

Слід зазначити, що учні самі брали участь у підготовці багатьох заходів: готували завдання, складали ребуси, малювали стіннівки, проводили деякі конкурси.

Увага до мови – нагальна вимога часу. Знати правила орфографії, уміти говорити грамотно – не лише актуально, а й модно. Діти залюбки удосконалюють своє мовлення, дбають про правильність висловлювання, оформлення думки. Про це свідчать відповідні фото.

Дбаймо про красу свого мовлення! Чим багатша мова – тим багатша людина.

Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4290 | Переглядів: 113Дата публікації: 11:20 21.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих