Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська
Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська

Поділитися новиною:

Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська

9 вересня учні 1-Б класу (класний керівник Атаманова Г.П.) із задоволенням відвідали пожежну частину

9 вересня учні 1-Б класу (класний керівник Атаманова Г.П.) із задоволенням відвідали пожежну частину. Дітей цікавило все: машини, форма пожежника, їхні розповіді. Учні дізналися про необхідність бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки,щоб не виникла пожежа. Школярі роздивилися спеціальну техніку та пожежно-рятувальне обладнання. Діти змогли побачити захисне спорядження, їх одяг. Усі учні мали можливість посидіти за кермом пожежного автомобіля.

Після екскурсії діти захоплено ділилися своїми враженнями. Це дало можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4140 | Переглядів: 92Дата публікації: 14:32 10.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Новини пришкільного табору
Звернення громадян
Пошук