Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська
Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська

Поділитися новиною:

Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська

9 вересня2017 року учні 1-Б класу (класний керівник Атаманова Г.П.) із задоволенням відвідали пожежну частину

 Дітей цікавило все: машини, форма пожежника, їхні розповіді. Учні дізналися про необхідність бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки,щоб не виникла пожежа. Школярі роздивилися спеціальну техніку та пожежно-рятувальне обладнання. Діти змогли побачити захисне спорядження, їх одяг. Усі учні мали можливість посидіти за кермом пожежного автомобіля.

Після екскурсії діти захоплено ділилися своїми враженнями. Це дало можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська Альбом: Екскурсія до Пожежної частини м.Куп’янська
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4140 | Переглядів: 173Дата публікації: 14:32 10.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих