Батьківський університет
Батьківський університет

Поділитися новиною:

Батьківський університет

Організація спільної роботи з батьками – важливий напрямок діяльності в загальноосвітній школі № 1. Для цього використовуються різноманітні форми роботи: класні батьківські збори, індивідуальні зустрічі, запрошення на свята, спільні навчальні екскурсії

Запрошуються до спілкування батьки і на засідання Батьківського університету. Таке зібрання у вигляді «круглого столу» традиційно відбулося в Першій школі 8листопада 2017 року. Участь у ньому взяли директор,  класні керівники, батьки учнів 1 – 11-х класів.

З досягненнями вчительського та учнівського колективів, познайомила присутніх директор школи Гонта Валентина Олександрівна. Вона подякувала батькам за підтримку та допомогу у навчанні та вихованні дітей, рекомендувала відвідувати сторінку для батьків на шкільному  сайті.

З батьками було проведено анкетування  «Чи знаєте ви своїх дітей?».Дорослі мали можливість з’ясувати, наскільки вони праві щодо своїх методів виховання, провести «ревізію» свого педагогічного арсеналу, замислитися над тим, що у вихованні своєї дитини вони роблять правильно, а що – ні.

Цікавим та змістовним був виступ практичного психолога школи Надолі Ірини Володимирівни. Вона проаналізувала дослідження життєвих цінностей, які закладаються в сім’ї, розповіла про вікові особливості учнів початкової школи, середніх класів та старшокласників, дала цінні поради щодо виховання дітей.

Батьки мали можливість висловили свої думки, пропозиції, побажання та отримали відповіді на свої запитання від адміністрації школи.

Наприкінці конференції присутні оцінили її значущість, актуальність, корисність та прикріпили на імпровізоване дерево «листочки» своїх емоцій і відчуттів від зустрічі.

Педагогічний колектив ЗОШ № 1 дякує батькам за зацікавленість життям дітей у школі! Він завжди відкритий до спілкування та діалогу, адже разом з батьками виховує гідних громадян нашої держави. 

Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет Альбом: Батьківський університет
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4132 | Переглядів: 133Дата публікації: 11:02 10.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих