День української мови та писемності у школі
День української мови та писемності у школі

Поділитися новиною:

День української мови та писемності у школі

9 листопада 2017 року у нашій школі відбулися цікаві заходи, присвячені Дню української мови та писемності

О слово! Будь Мечем моїм!

Ні, сонцем стань! Вгорі спинися,

Осяй мій край і розлетися

Дощами судними над ним...

Олександр Олесь

 

Наші учні – великі патріоти своєї мови, вони взяли активну участь у конкурсі читців «Мова моя солов’їна».  Розмаїття тем, образів, творів, прочитаних під час конкурсу вражає. Діти читали Ліну Костенко, Василя Симоненка, Тараса Шевченка, Лесю Українку, а ми, дорослі, розуміли, що за такими дітьми – майбутнє. Деякі твори викликали сльози на очах слухачів. Діти торкнулися таких тем, як «Я і мова»,  «Моя громадянська позиція», «Шануймо учасників АТО», «Я і Батьківщина», «Кохання»... Підбиваючи підсумки, можемо зазначити, що наші учні розвинені, мають активну громадянську позицію та уміють красиво декламувати вірші, розумують, про що вони говорять. Ми впевнені: з такими дітьми у нашої країни є прекрасне майбутнє.

Окрім цього, учні 5-х класів о 12.00 долучилися до Всеукраїнського диктанту національної єдності. Діти старанно виводили літери, демонструючи підтримку ідеї диктанту. Адже у єдності – наша сила.

Сподіваймося, зерна любові до своєї мови, закладені в дитинстві, проростуть у душах наших учнів і дадуть прекрасні сходи.

Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі Альбом: День української мови та писемності у школі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4128 | Переглядів: 206Дата публікації: 17:21 09.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих