Урок мужності у 5-А класі
Урок мужності у 5-А класі

Поділитися новиною:

Урок мужності у 5-А класі

До Дня визволення України від фашистських загарбників 2 листопада у 5-А класі відбувся Урок мужності, присвячений пам`яті тих, хто не повернувся з полів Другої світової війни

Ушанувати пам’ять загиблих, хто ціною свого життя заплатив за мир; виховувати почуття патріотизму, любові до рідної землі, до свого народу, почуття людяності, милосердя – це та виховна мета, яку ставила перед собою класний керівник Лобунець Олена Анатоліївна.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Ми пам`ятаємо тих, хто поліг у боях, віддав своє життя для щастя інших.

Під час Уроку мужності діти читали вірші, переглядали кадри кінофільмів, ділилися своїми думками. Пам`ять загиблих ушанували хвилиною мовчання.

Ось висновок, який діти зробили: «Ми гостро відчуваємо, яке прекрасне життя! Яке безцінне воно для нас! І розуміємо, що за все, що ми маємо – життя і свято у нашому житті, - ми зобов’язані всім, хто воював».

Пам`ятаймо: без минулого немає майбутнього. 

Альбом: Урок мужності у 5-А класі Альбом: Урок мужності у 5-А класі Альбом: Урок мужності у 5-А класі Альбом: Урок мужності у 5-А класі Альбом: Урок мужності у 5-А класі Альбом: Урок мужності у 5-А класі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4079 | Переглядів: 143Дата публікації: 12:46 06.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих