Канікули семикласників
Канікули семикласників

Поділитися новиною:

Канікули семикласників

З метою ознайомлення з культурними та історичними пам'ятками Харкова та Харківської області, на виконання Концепції національно-патріотичного виховання 26 жовтня 2017 року учні 7-Б (класний керівник Рябих С.С.) та 7-В класу (класний керівник Кириловець С.П.) відвідали Меморіальний парк та музей "Дробицький яр"

 Він відомий як місце масових розстрілів цивільного населення, що здійснювалися нацистськими окупаційними військами у 1941-1942.

Після екскурсії учні відвідали науковий центр «Ландау Центр» ХНУ ім. В.Н.Каразіна, який наразі є популярним місцем серед молоді, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя.

Отримавши нові знання з історії рідного краю та познайомившись з фізичними явищами, семикласники позмагалися у грі в боулінг. Отож, пізнавально і цікаво провели учні осінні канікули.

Альбом: Канікули семикласників Альбом: Канікули семикласників Альбом: Канікули семикласників Альбом: Канікули семикласників Альбом: Канікули семикласників Альбом: Канікули семикласників Альбом: Канікули семикласників
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4050 | Переглядів: 120Дата публікації: 11:25 02.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих