Цікава екскурсія
Цікава екскурсія

Поділитися новиною:

Цікава екскурсія

З метою ознайомлення дітей з мешканцями морів і океанів планети,поглиблення знань із природознавства, розвитку спостережливості, розширення світогляду дітей під час осінніх канікулучні 4-А,4-Б, 4-В, 4-Г класів (класні керівники Крахмальова О.І, Сметанська Л.О.,Повелиця Н.В.,Каменюка Н.М.) здійснили екскурсію до Океанаріуму"Немо" та відвідали Театр юного глядача міста Харків

Діти переконалися: морські безкраї простори своєю красою не зрівняються ні з чим. Океан в усі часи мав особливу ​​силу, він вабив і чарував. Десь там, глибоко-глибоко у його просторах, є цілий Всесвіт, повнийфарб, гармонії та краси.

Яскраві прісноводні, морські та океанічні риби, екзотичній загадкові тварини з різних куточків нашої планети – це те, що побачили наші учні вОкеанаріумі. Тут  дізнались багато нового та цікавого, чудово провели час.

Не залишив байдужими й перегляд вистави «Пригоди Незнайки», бо дитячий театр – унікальне місце, де створена особлива атмосфера казки. Потрапивши сюди, дитина щиро вірить у те, що відбувається на сцені, повністю розчиняючись у театральному дійстві.

З чудовим настроєм і приємними спогадами учні повернулися додому.

Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія Альбом: Цікава екскурсія
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/4049 | Переглядів: 92Дата публікації: 10:14 02.11.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих