Педагогічна рада по-новому
Педагогічна рада по-новому

Поділитися новиною:

Педагогічна рада по-новому

«Сучасні підходи до організації роботи з молодими спеціалістами» «Справжнім учителем-вихователем можна стати після кількох років роботи в гарному творчому педагогічному колективі»

23 жовтня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради, на якій розглядалися такі питання:

1. Сучасні підходи до організації роботи з молодими спеціалістами. (Доповідач Алтанець Н.А., заступник директора з навчальної

роботи )

2. Про підсумки поглибленого медичного огляду. (Доповідач Гонта В.О., директор школи)

3. Затвердження списків обдарованих учнів. (Доповідач Алтанець Н.А., заступник директора з навчальної роботи )

4. Про виконання рішення педради від 29.08.2017 (Доповідач Коробова С.М., заступник директора з навчальної роботи)

      Цікавим початком канікул стала творчо,креативно проведена педагогічна рада. Основну увагу було приділено молодим спеціалістам. Це Должанський І.І., Шенкаренко О.І, Колісник А.А., Рєзнікова К.М., Хорошко А.Ю., Коробов С.П., Шульга Ю.О., Ворошилова В.Г. Заступник директора з навчальної роботи Алтанець Н.А. розповіла про форми і методи роботи з молодими спеціалістами в нашій школі. Ознайомила присутніх з планом роботи Школи удосконалення педмайстерності, окремо зауважила про важливість етапів адаптації молодих колег у школі, про допомогу в опрацюванні нормативних документів, в підготовці до уроків та вирішенні психолого-педагогічних і методичних питань.

    Колеги, які працюють до 3 років у нашій школі, презентували твори-есе, ділилися власними педагогічними наробками, демонстрували презентації. Нікого не залишили байдужими і дуже сподобалися їхні щирі думки про першу школу, яка стала вже для них рідним домом.

    Найчуттєвішим виступом були слова вчителя фізичної культури Коробова Сергія Петровича: «До Першої школи я прийшов разом зі своєю мамою на шість років і дев’ять місяців раніше за своїх однокласників. Ріс у суцільній атмосфері – уроки, учні, педради, телефонні дзвінки, словом, школа, школа, школа… Виявляється, це затягує. Мене більш за все приваблює роботи з дітьми. Роблю висновок: компетентність, захопленість своєю роботою, помножені на любов до дітей дорівнює педагогічній майстерності».

     Вчителі-наставники поділилися порадами з молодими спеціалістами.

    Родзинкою педагогічної ради стала рольова гра, в якій вчителі об’єдналися в 3 групи: «Молодість», «Досвід», «Творчість». Результатом якої були поради та кодекс честі молодого вчителя.

    Упевнені, що завзяття, енергія молодих спеціалістів разом з мудрістю досвідчених педагогів дадуть гарний результат, який втілено в нашому гаслі «Ми – Перша!»

Результатом роботи педради став проект рішення:

1. Усьому педагогічному колективу:

1.1. З метою адаптації молодих учителів у колективі  та їхнього професійного самовдосконалення постійно надавати методичну допомогу.

2. Керівникам методичних об'єднань:

2.1. Активізувати та спланувати  роботу методичних об’єднань у творчому зростанні кожного педагога.

2.2. У січні місяці 2017 року на засіданні методичних об’єднань заслухати звіти молодих колег про роботу з учнями.

3. Молодим учителям:

3.1.Систематично дбати про ефективність кожного уроку, забезпечувати його змістовність, мотиваційний аспект з метою зацікавлення своїх вихованців у вивченні навчального матеріалу з різних предметів.

3.2. Оволодіти майстерністю педагогічного спілкування, постійно утверджувати співпрацю, демократичний стиль між учителями й учнями.

3.3. Вести ретельну підготовку до кожного уроку, враховуючи вікові особливості учнів, здійснювати індивідуальний підхід на всіх його етапах.

         Крім цього, учителі взяли до відома інформацію про підсумки поглибленого медичного огляду учнів та затвердили списки обдарованих.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3965 | Переглядів: 209Дата публікації: 13:28 23.10.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих