День відкритих дверей у нашій Першій!
День відкритих дверей у нашій Першій!

Поділитися новиною:

День відкритих дверей у нашій Першій!

19 жовтня 2017 року відбулася зустріч з майбутніми першокласниками

Наша школа – найбільша у місті. Ми пишаємося тим, що 110 юних мешканців Куп’янська у 2018 році вперше перетнуть поріг саме нашої школи. 

На них чекають турботливі та мудрі педагоги, затишні класні кімнати. Від першого враження дитини залежить дуже багато, тому школа покликана забезпечити найкращі умови здобуття освіти.

Свято «Зустріч з майбутніми першокласниками» відбулося весело, цікаво та креативно. 110 повітряних кульок – 110 майбутніх мрій, 110 сподівань і очікувань. Дитячі очі світилися бажанням працювати та перемагати. Учителі майбутніх першокласників – Повелиця Ніна Василівна, Крахмальова Олена Іванівна, Каменюка Наталія Миколаївна та Сметанська Лариса Олександрівна – готові поділитися своїми наробками та досвідом. Вони з любов’ю чекають своїх майбутніх першокласників.

Кредо нашої школи: «Знання! Творчість! Успіх!». Ми переконані, що сучасний підхід до навчання, упровадження інноваційних технологій, освітніх методик, тісна співпраця дітей, батьків та вчителів дадуть загальний відмінний результат – дитина отримає якісні міцні знання, які допоможуть їй в майбутньому стати УСПІШНОЮ ЛЮДИНОЮ!

Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій! Альбом: День відкритих дверей у нашій Першій!
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3935 | Переглядів: 148Дата публікації: 15:44 19.10.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих