Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві
Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві

Поділитися новиною:

Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві

7 жовтня 2017 року в місті Києві відбувся ІV міжнародний благодійний фестиваль «Evro Music Dance», в якому взяв участь театральний гурток нашої школи «Мюзик - Холл», керівником якого є Мироненко Олена Володимирівна

Десять учнів стали Дипломантами І ступеня.

Це Гринчий Наталя (11 – А), Серебрянська Анастасія (10 - Б), Малига Марина (9 - Б), Романюк Ірина (9 - А), Шинкаренко Діана (9 - Г), Петрова Поліна (9 - Г), Мироненко Єлизавета (7 - Б), Бритікова Дарія (5 - В), Клочкова  Дарія (2 - Г), Грищенко Дарина (2 - Г).

А Малига Марина отримала Диплом за кращу жіночу роль другого плану.

Діти ставили виставу «Свято непослуху» ...

... Батьки, учителі, усі дорослі залишили місто, пішли звідти, здали його своїм неслухняним чадам. Діти робили все, що хотіли: до школи не ходили, розважалися, відпочивали, пустували. Урешті – решт, їм стало дуже погано. На допомогу прийшов клоун Фантик, який залишився у місті, бо не встиг за своїм цирком. Він пояснив усе дітям, Ті зрозуміли, що треба слухатися батьків та вчителів, і написали своїм батькам листа у виглядів літачків.

Батьки в цей час відпочивали на природі. Коли вони згадали своє дитинство, то зрозуміли, що були точно такими ж, як їхні діти. Батьки усвідомили, що кинули своїх дітей дарма. Цієї миті вони отримали листи -  літачки, в яких були такі слова: «Мами! Тата! Нам без вас - все одно, що вам без нас.» Прочитали - і повернулися. Це було справжнє єднання батьків і дітей.

Це короткий зміст вистави, яка є дуже актуальною, адже проблеми виховання підлітків є вічними.

Сподіваємося, «Свято непослуху»  стане корисним уроком для дітей та дорослих.

Вітаємо наших театралів – дипломантів!

Альбом: Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві Альбом: Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві Альбом: Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві Альбом: Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві Альбом: Наші учні - Дипломанти І ступеня ІV міжнародного благодійного фестивалю «Evro Music Dance» в місті Києві
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3818 | Переглядів: 97Дата публікації: 11:29 11.10.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих