Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі
Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі

Поділитися новиною:

Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі

В нашій Першій значна увага приділяється підготовці випускників до навчання у вищих навчальних закладах. Цілеспрямована профорієнтаційна робота дає можливість учням отримати інформацію від представників різних ВНЗ м. Харкова, Києва, Дніпра про особливості навчання в тому чи іншому закладі

А  в цьому році робота   ВНЗ та школи вийшла на новий рівень: започаткована нова форма співпраці – впровадження освітньої он-лайн платформи: проведення дистанційних уроків (або фрагментів їх) викладачами ВНЗ. Це дає змогу учням, майбутнім студентам, отримати і певний досвід спілкування з викладачами, і познайомитись з формою проведення занять у вищій школі, і отримати відповіді на свої запитання стосовно певної теми.

Так, 6 жовтня  відповідно до  плану проведення таких зустрічей відбулася  презентація роботи історичного факультету Харківського університету імені В.Н.Каразіна, яку провів  доктор історичних наук, професор, іноземний член Болгарської академії наук, завідувач кафедри нової та новітньої історії історичного факультету Станчев М.Г.  Учні отримали змістовну інформацію стосовно факультету, його мети та завдань.

Друга частина зустрічі була присвячена проблемам сучасності  (міні-лекція «Глобальні проблеми сучасного світу»). Ця тема викликала великий інтерес в учнів та вчителів школи, про що свідчать питання, які прозвучали в ході спілкування з вченим.

А на згадку про зустріч та з метою поповнення бібліотечного фонду школи, якісної підготовки учнів до ЗНО з питань історії сучасності Михайло Георгійович подарував школі декілька екземплярів своєї книги, презентація якої відбулась нещодавно і яка присвячена нагальним проблемам сучасності, «Третья мировая: Битва за Украину».

Для учнів  та вчителів ця зустріч стала справжнім джерелом знань. З нетерпінням чекаємо  наступних цікавих і змістовних зустрічей з представниками вищої школи.

Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі Альбом: Співпраця з вищими навчальними закладами. Цікаві зустрічі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3792 | Переглядів: 131Дата публікації: 13:27 09.10.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих