ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва
ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва

Поділитися новиною:

ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва

27 вересня 2017 року відбувся міський етап конкурсу ораторського мистецтва. Учениця 10-А класу Бондарєва Софія посіла ІІІ місце.

27 вересня 2017 року відбувся міський етап конкурсу ораторського мистецтва. Учениця 10-А класу Бондарєва Софія посіла ІІІ місце. Підготувала учасницю вчитель української мови та літератури Дєєва О.Ю.

 

Уміти володіти словом – велике мистецтво, яке дуже актуальне зараз. Переконувати опонента, висловлювати свою думку, захищати духовні цінності – потреба часу. Темою фестивалю були слова Федчишина:

Стежинок в світі є багато,

Але одна із них – твоя,

Із безтурботного дитинства –

В майбуття.

У своєму виступі Бондарєва Софія намагалась донести до слухачів основний меседж – навчити цінувати те, що маємо. Дитина звернулася до джерел свого дитинства, розповіла про теперішнє та познайомила присутніх з мріями та планами на майбутнє. У виступі кожного учасника журі спостерігало дитячі хвилювання з теми «Війна». Це пояснюється діями на Сході України, але ми, дорослі, повинні зробити усе, щоб дитячі мрії здійснилися, і були вони мирними та щасливими. :"Times New Roman","serif";mso-fareast-font-family: "Times New Roman";color:#2A2A2A;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language:RU; mso-bidi-language:AR-SA'>Зі святом всіх, небайдужих до туризму, людей!

Альбом: ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва Альбом: ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва Альбом: ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва Альбом: ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва Альбом: ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва Альбом: ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3694 | Переглядів: 181Дата публікації: 13:35 29.09.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих