Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle»
Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle»

Поділитися новиною:

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle»

25 вересня 2017 року в нашій школі відбувся Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle», проводила який громадська організація «Куп’янськ – наш рідний дім»

 Участь у турнірі взяло 8 команд.

Наша команда у довготривалій фінальній боротьбі поступилася першим місцем Куп’янському медичному коледжу ім. Марії Шкарлетової. Наші волеболісти: заступник директора школи Кашуба О.О., вчителі Рябих С.С., Прасолов І.В., Датов Ф.М., Коробов С.П., Щирий О.В. та учень 11-В класу Петренко Роман. Напрочуд цікавими вийшли всі ігри. Кожен учасник отримав солодкі подарунки від громадської організації «Куп’янськ – наш рідний дім».

Альбом: Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle» Альбом: Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle» Альбом: Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle» Альбом: Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle» Альбом: Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle» Альбом: Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста «Teachers battle»
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3692 | Переглядів: 150Дата публікації: 13:26 29.09.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих