Олімпійський тиждень. День здоров’я в нашій школі
Олімпійський тиждень. День здоров’я в нашій школі

Поділитися новиною:

Олімпійський тиждень. День здоров’я в нашій школі

Щорічно у вересні місяці у нашій Першій проводиться Олімпійський тиждень, який багатий на різноманітні цікаві спортивні заходи

Краще свято - олімпійське,

Свято Миру і Добра

Ми сьогодні – олімпійці

                   Свято розпочать пора

  22 вересня 2017 року розпочався він проведенням Олімпійського уроку. Учителі разом з учнями створювали презентації, проекти, знайомилися з досягненнями відомих спортсменів України, людей, які своїми спортивними здобутками принесли славу нашій державі.

Продовжилося свято Олімпійською лінійкою, родзинкою якої стала  презентація різних видів спорту, якими займаються учні нашої школи: боротьба, спортивна гімнастика, бокс, велоспорт, баскетбол, карате, волейбол. Діти із задоволенням чекають на цей день, тому що спортсмени нашої школи можуть показати свої досягнення, продемонструвати здобуті медалі та винагороди.

       Яскравим продовженням свята для учнів 1-4 класів стали змагання та вікторини на спортивному майданчику,  для 5-7 класів – подорож до міського парку,  для 8-11 - піший туристичний похід до мальовничих берегів Оскола. Дітям були організовані різноманітні змагання та турніри: з волейболу, футболу, перетягування канату.

       Смачним апогеєм свята Дня здоров’я стала польова каша.

Діти і відпочили, і позмагалися, і оздоровилися, і зарядилися позитивними емоціями – здобули усе те, що їм допоможе отримати майбутні перемоги  в спорті,  в навчанні і в житті.

Учні нашої школи підтримують гасло «У здоровому тілі - здоровий дух», тому цей день став для них справжнім святом.

            Україно, нас благослови!

Дай нам крила, щоб важкі дороги

Нас вели до перемоги.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3653 | Переглядів: 215Дата публікації: 13:20 26.09.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих