Перший тиждень навчання – яскраві враження
Перший тиждень навчання – яскраві враження

Поділитися новиною:

Перший тиждень навчання – яскраві враження

Закінчилися літні канікули, і діти знову наповнили школу веселим щебетанням.

102 першокласники розпочинають свій зоряний шлях сходинками знань, творчості, успіху, а 67 одинадцятикласників насолоджуватимуться своїм найголовнішим роком у школі.

Вчителі готові допомогти всім учням пізнавати навколишній світ, ставати розумними, добрими, щирими.

Ось декілька перших вражень за тиждень.

 

Водолазська Катерина 4-А

До нас прийшли 2 нових вчителі англійської - Катерина Миколаївна і Марія Федорівна. Ми думали, що будуть суворі, а вони виявилися дуже добрими.

Кардаш Іван 4-Г

У мене було цікаво все: класно навчатися на уроках, гарна вчителька, сподобалося вчити домашнє завдання, грати з друзями на перервах. А ще - я люблю їсти в шкільній їдальні.

Овчаренко Лілія 4-А

Перший тиждень пройшов дуже цікаво. Мені сподобався перший урок, який провела Ніна Василівна, ребуси та загадки, які ми відгадували, та задачі, які розв’язували. А ще - до нас прийшло 2 хлопчика і дівчинка. І тепер ми дружимо.

Горпуненко Анна 4-А

Спочатку мені було важко в школі, я за літо багато забула, а потім у класі повторили – і згадала. І тепер я можу бути навіть відмінницею. А ще мені подобається грати з друзями на перервах.

Міщук Антоніна Григорівна, вчитель математики, класний керівник 5-Б класу

Дуже цікаво після випускників взяти  малечу - п’ятий  клас - таких розумних, допитливих. Вдячна Галині Петрівні за слухняних,  вихованих, розумних дітей. Вдячна батькам за розуміння і підтримку.

У нас усе буде добре!

Мальцева Валерія 11-В

Школа… Знову школа… Наші улюблені вчителі, мої дорогі друзі, цікаві уроки, спілкування на перервах, знайомство з новим однокласником Ромкою, аромат свіжих булочок з нашої їдальні – це те, за що я люблю нашу школу!

Швацька Світлана 8-Б

Найцікавішим був перший урок, який ми провели  з батьками, де ми співали з моїм дідусем. Учителі, однокласники, складні завдання - це те, чого мені не вистачало влітку. Люблю нашу Першу школу, що навчає  розумному, доброму, вічному.

Лобас Анастасія 11-В

Ось і почалися наші шкільні будні… Бути одинадцятикласниками дуже відповідально, але, окрім того, це дуже цікавий момент нашого життя. Ми зустрілися з однокласниками, учителями, за якими дуже сумували влітку. Зараз маємо велике бажання вчитися, адже від наших зусиль в одинадцятому залежить усе подальше життя. Усім хочу побажати щасливого навчального року, відмінно скласти ЗНО та знайти своє місце в житті.

Білозерська Вікторія 11-В

Маю дуже яскраві враження від першого тижня навчання в школі. Була здивована, коли дізналася, що відтепер лунатиме на урок два дзвоники. Це дуже зручно. Таким чином ми встигаємо за першим підготуватися до уроку, а за другим – розпочати навчальний процес. На уроці інформатики була в захваті від нових сучасних потужних комп’ютерів, з якими набагато легше працювати. А ця неймовірна шахова дошка, яка робить нашу школу неповторною! Також сподобалося, наскільки оновилися шкільні кабінети. Націлена працювати. Думаю, цей рік - один з основних у житті. Бажаю насолоджуватися кожним моментом у школі.

Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження Альбом: Перший тиждень навчання – яскраві враження
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3530 | Переглядів: 343Дата публікації: 15:48 08.09.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих