Збори трудового колективу
Збори трудового колективу

Поділитися новиною:

Збори трудового колективу

В Куп'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проведені збори трудового колективу

28.серпня 2017 року в Куп'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проведені збори трудового колективу (протокол №3 від 28.08.2017).

Одним з питань, яке розглядалося, було прийняття та підписання Правил внутрнішнього трудового розпорядку для працівників Куп'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Куп'янської міської ради Харківської області.

1. Загальні положення

  1. Відповідно до Конституції України  громадяни України  мають право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з оплатою праці відповідно до її кількості та якості і не нижче встановленого державою мінімального розміру, включаючи право на вибір професії, роду занять і роботи відповідно до покликання, здібностей, професійної підготовки, освіти та з урахуванням суспільних потреб

В ЗОШ № 1 трудова дисципліна базується на свідомому виконанні працівниками своїх обов’язків і є необхідною умовою організації ефективної праці і навчального процесу.

Трудова дисципліна забезпечується методами переконання та заохочення до сумлінної праці. До порушників дисципліни застосовуються заходи дисциплінарного та громадського впливу

2. Ці правила поширюються на всіх працівників школи.

3. Метою цих Правил є визначення обов’язків педагогічних та інших працівників школи, передбачених нормами, які встановлюють внутрішній розпорядок в навчальному закладі. Зазначені норми закріплені в Типових правилах внутрішнього розпорядку, відповідно до яких складені правила внутрішнього розпорядку школи.

4. Усі питання, пов’язані із застосуванням правил внутрішнього розпорядку, розв’язує директор ЗОШ № 1 в межах наданих йому повноважень, а у випадках, передбачених чинним законодавством і правилами внутрішнього розпорядку, спільно або за погодженням з профспілковим комітетом.

Також розглянуто розділи:

ІІ. Порядок прийняття і звільнення працівників

ІІІ. Основні права та обов’язки працівника

ІV. Основні обов’язки власника (Ввідділ освіти Куп’янської міської ради) та уповноваженої ним особи ( директор школи)

V. Робочий час і його використання.

VІ. Заохочення за успіхи в роботі

VІІ. Стягнення за порушення трудової дисципліни.

Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/3461 | Переглядів: 221Дата публікації: 10:13 29.08.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих