Участь у ХVІІ Кирило-Мефодіївських читаннях та Міжнародній науковій конференції
Участь у ХVІІ Кирило-Мефодіївських читаннях та Міжнародній науковій конференції

Поділитися новиною:

Участь у ХVІІ Кирило-Мефодіївських читаннях та Міжнародній науковій конференції

Директор школи В.О. Гонта стала учасником ХVІІ Кирило-Мефодіївських читань та Міжнародної наукової конференції 11-12 травня 2017 року

Директор школи В.О. Гонта стала учасником ХVІІ Кирило-Мефодіївських читань та Міжнародної наукової конференції «Освітньо-культурний простір Центрально-східної Європи: національні моделі та західні впливи», яка проходила на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 11-12 травня 2017 року. Конференція проводилася в рамках проекту «Історія об’єднаної Європи: ідеї, проекти та інтеграція».

Валентина Олександрівна виступала на тематичній секції «Повернення до Європи: посткомуністичний транзит і європейський освітній простір». У доповіді «Сучасна школа - яка вона?» було розглянуто   основні тенденції розвитку сучасної освіти та представлено досвід роботи нашого закладу, в якому створено освітнє середовище школи, що формує творчого акмеологічно мотивованого вчителя, та умови для ефективного індивідуально-особистісного розвитку учнів.

Цікаві  ідеї та питання для обговорення були представлені учасниками конференції – провідними науковцями вищих навчальних закладів Харкова, України, Польщі, Болгарії.  Валентині Олександрівні було запропоновано дружній візит до Куп’янська представників польської освітянської громади з метою обміну досвідом роботи.

Отже, ми ще раз впевнилися, що бути сучасним – це йти в ногу з часом, а інколи й випереджати цей час, щоб потім звіряти обрані орієнтири, намічений вектор розвитку.

Альбом: Участь у ХVІІ Кирило-Мефодіївських читаннях та Міжнародній науковій конференції
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/2909 | Переглядів: 168Дата публікації: 11:55 15.05.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих