Перемога у спартакіаді серед допризовної молоді
Перемога у спартакіаді серед допризовної молоді

Поділитися новиною:

Перемога у спартакіаді серед допризовної молоді

4 та 5 травня 2016 року на стадіоні «Спартак» міста Куп’янськ проводилася спартакіада серед допризовної молоді загальноосвітніх та середньо-спеціальних навчальних закладів

4 та 5 травня 2016 року на стадіоні «Спартак» міста Куп’янськ проводилася спартакіада серед допризовної молоді загальноосвітніх та середньо-спеціальних навчальних закладів.

В програму змагань були включені: стрільба з пневматичної гвинтівки;  біг 100 м, підтягування на поперечці, метання гранати Ф-1 на  дальність, біг 2000 м та човниковий біг з макетом автомата (6х100 м).

Переможці спартакіади визначалися в особистому та командному заліку. Команда у складі Сікачова Олега (10-В), Коновалова Віталія (10-Б) та Гримайла Єгора (10-В)  під керівництвом вчителя предмету «Захист Вітчизни» Кононенка Андрія Вікторовича представляла у цій спартакіаді нашу школу.

За підсумками змагань в індивідуальному заліку Сікачов Олег посів І місце, Коновалов Віталій – ІІ місце. Крім того Сікачов Олег виборов перемогу в таких видах змагань, як метання гранати,човниковий біг та біг на 100 м. Коновалов Віталій переміг у стрільбі з пневматичної гвинтівки та на дистанції 2000 м.

І не дивно, що з такими результатами наші хлопці посіли загальнокомандне І місце і були нагороджені грамотами та кубком.

Вітаємо наших переможців!

Альбом: Перемога у спартакіаді серед допризовної молоді Альбом: Перемога у спартакіаді серед допризовної молоді
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/2826 | Переглядів: 283Дата публікації: 14:36 05.05.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих