Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін
Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін

Поділитися новиною:

Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін

25.04.2017 на базі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін ЗНЗ міста Куп’янська. Тема семінару: «Портфоліо – сучасна форма презентації педагогічного досвіду. Підготовка до Міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018»

25.04.2017 на базі   Куп’янської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін  ЗНЗ міста Куп’янська. Тема семінару: «Портфоліо – сучасна форма презентації педагогічного досвіду. Підготовка до Міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018».

Мета семінару: ознайомити педагогів з видами сучасного портфоліо, його структурою, орієнтовними вимогами до укладання портфоліо; особливостями Міжнародного дослідження РІSA – 2018.

У теоретичній частині семінару  заступник директора з навчальної роботи Алтанець Н.А. презентувала присутнім науково-методичну роботу вчителів шкільного суспільно-природничого методичного об’єднання, а також повідомила мету, завдання та особливості Міжнародного дослідження РІSA – 2018; ознайомила з організацією роботи в навчальному закладі щодо підготовки до Міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. Також було наведено приклади завдань на перевірку читацької та природничо-наукової компетентності учнів.

Ківшарь В.М., керівник  суспільно-природничого методичного об’єднання, ознайомила зі структурою портфоліо вчителя, надала  методичні рекомендації «Як створити власне портфоліо». Учитель історії Сасса Н.М. розповіла про особливості власного портфоліо.  Алтанець Н.А. продемонструвала присутнім приклади портфоліо вчителів та методичного об’єднання.

У практичній частині семінару  вчителям було запропоновано роботу в групах: скласти асоціативний кущ зі словом «портфоліо», створити власні  педагогічні портфоліо та   розв'язати завдання  РІSA минулих років.

У жвавій дискусії народжувались креативні ідеї: колеги працювали цікаво, ефективно, в активній взаємодії. Педагоги збагатились знаннями, які допоможуть їм узагальнити та  систематизувати результати своєї роботи, об’єктивно оцінити власні можливості, знайти способи подолання труднощів і  досягти вищих результатів.

Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів суспільно-природничих дисциплін
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/2739 | Переглядів: 201Дата публікації: 10:34 26.04.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих