Екскурсії на канікулах
Екскурсії на канікулах

Поділитися новиною:

Екскурсії на канікулах

30 березня учні 6-Б та 6-В класу побували на екскурсії у м.Харків

30 березня учні 6-Б (кл.керівник Рябих С.С.) та 6-В класу (кл.керівник Кириловець С.П.) побували на екскурсії у м.Харків.

Учні відвідали один із найстаріших музеїв Європи - Харківський музей природи Національного університету імені В. Н. Каразіна. У 23 залах музею розгорнуті наукові експозиції чотирьох відділів: геологічного, безхребетних і хребетних тварин, еволюції органічного світу та охорони природи. Шестикласники відкрили для себе захоплюючий світ риб і тварин. Із захопленням діти слухали розповідь екскурсовода, активно ставили запитання, щиро дивуючись багатству і різноманіттю оточуючого світу живої природи.

Після пізнавальної екскурсії діти поринули у світ розваг, які дарує ТРЦ «Французський бульвар». Учні 6-х класів із задоволенням провели кілька годин, граючи в боулінг. Діти з азартом позмагалися між собою у влучності і вправності метання шарів.

Наступною зупинкою став Екопарк  ім. О. Фельдмана. Тут і дорослий, і дитина відчувають, що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога. Чудово відпочили, збагатилися знаннями про тваринний світ нашої планети.

Приємні спогади  та незабутні враження залишилися в учнів після  змістовної та цікавої екскурсії.

Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах Альбом: Екскурсії на канікулах
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/2590 | Переглядів: 138Дата публікації: 10:32 07.04.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих