Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі
Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі

Поділитися новиною:

Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі

З 27 по 31 березня у школі триває Тиждень дитячого читання

З 27 по 31 березня у школі триває  Тиждень дитячого читання, який  розпочався заходом «Як народжується книга і скільки вона коштує» для учнів 1-х класів. Разом з бібліотекарем школи Матназаровою І.В. та вчителем Чалою Л.М. учні 4-Г класу для перших класів підготували цікаву розповідь про облік книги в давні часи, про шляхи створення книги, про працю людей, які беруть участь у процесі створення книги. Учні розповіли про правила поводження з книгою.

Протягом тижня у бібліотеці  тривають книжкові виставки: «Книга – велика сила», «Шануємо Великого Кобзаря» та «Кращі твори українських письменників», продовжується акція «Подаруй бібліотеці книжку».

Учні школи відвідують бібліотеку протягом весняних канікул, читають книги, збагачують свій кругозір. Читаймо із задоволенням!

Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання у школі
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/2587 | Переглядів: 113Дата публікації: 10:20 07.04.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих