28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан
28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан

Поділитися новиною:

28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан

15 лютого минає 28 років з дня виводу радянських військ з республіки Афганістан. Війна – це безумство, це невиправдана жорстокість, це найстрашніше і найбезглуздіше, що тільки є у світі.

15 лютого минає 28 років з дня виводу радянських військ з республіки Афганістан. 

Наші земляки теж брали участь у цій війні. Вони виконували інтернаціональний обов’язок перед братньою країною, захищали мирне населення.Дорогою ціною розплачувалися наші юнаки - життям. Дев’ятеро наших земляків – Куп’янчан – полягли на Афганській землі. Двоє з них – Дьомкін Віктор Петрович та Знова Віктор Олександрович – учні нашої школи.

15 лютого у школі відзначили День пам’яті воїнів-афганців. Була проведена  загальношкільна лінійка «Мій біль – Афганістан» для учнів 5-11 класів, акція «Зупинись на мить» біля дошок пам’яті В. Знови та В. Дьомкіна для учнів 1-4 класів. Під час цих заходів діти вшанували пам’ять всіх полеглих хвилиною мовчання. У бібліотеці організовано виставку художньої та публіцистичної літератури «Час і досі не загоїв рани Афганістану», а учні 6-х класів взяли участь у виставці малюнків «Мій біль – Афганістан». Наприкінці навчального дня представники шкільного самоврядування поклали квіти до монументу «Чорний тюльпан».

Закінчилась війна. Багато молодих воїнів було нагороджено орденами і медалями, але найвищою нагородою тих, хто уцілів - життя, а для загиблих – пам’ять.

Вчителі нашої школи Олег Віталійович Щирий та Андрій Вікторович Кононенко теж пройшли горнило війни у Афганістані.

Ми обіцяємо ніколи не забувати, якою ціною дістається мирне життя.

Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан Альбом: 28-ма річниця виводу радянських військ з республіки Афганістан
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/2128 | Переглядів: 208Дата публікації: 08:40 16.02.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих