Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників
Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників

Поділитися новиною:

Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників

27 січня відбувся конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня визволення Куп`янщини від фашистських загарбників серед учнів 5-8 класів

27 січня відбувся конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня визволення Куп`янщини від   фашистських загарбників серед учнів 5-8 класів. Учні радісно і наполегливо готувалися до нього. Це один з улюблених дитячих конкурсів.

Захищати Батьківщину - почесний обов'язок. Виконувати його йдуть юнаки та дівчата – справжні патріоти, які знають, що завжди треба  берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Відповідальне журі у складі учасників АТО: Гривцов Артем Валерійович, Плетньов Валерій Андрійович , Путілін Віталій Вікторович, учнів – капітанів взводів, які посіли І місце у конкурсі «Огляд строю та пісні» серед учнів 9 – 11 класів Олег Сікачов (10 – В) та  Ведут Юлія (9-Б кл)- оцінювало взводи  за такими номінаціями:

 • зовнішній вигляд,
 • дисципліна строю,
 • виконання стройових прийомів,
 • проходження стройовим кроком,
 • проходження з піснею,
 • дії командира взводу.

За підсумками конкурсу - огляду строю та пісні,

серед 5 класів:

І місце-5-А, ІІ -5-В, ІІІ- 5-Б клас;

серед 6 класів:

І місце-6-А, ІІ-6-Б, ІІІ-6-Г клас,

серед 7 класів:

І місце-7-Б, ІІ-7-А, ІІІ-7-В клас,

серед 8 класів:

І місце-8-Б, ІІ-8-Г, ІІІ-8-А клас,

 

Основною метою огляду строю та пісні є цілеспрямоване формування в учнів високої соціальної активності та патріотизму, вірності своїй Вітчизні, готовності до захисту Батьківщини.

Сподіваємося, що молодь України - наші юнаки та дівчата -  справжні патріоти, вони зможуть  постояти за честь своєї Батьківщини.

Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» серед учнів 5-8 класів до Дня визволення Куп`янщини від німецько-фашистських загарбників
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/1888 | Переглядів: 379Дата публікації: 09:35 30.01.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих