Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут
Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

Поділитися новиною:

Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

25 січня у школі було проведено урочисту лінійку, присвячену Дню Соборності України та Дню пам’яті Героїв Крут

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.

25 січня у школі було проведено урочисту лінійку, присвячену Дню Соборності України та Дню пам’яті Героїв Крут. 

Бій під Крутами –це ще один крок до об’єднання Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР) та Української народної республіки (УНР), що утворилися внаслідок розпаду двох імперій після Першої світової війни. Український народ виявив волю об’єднати дві республіки в єдину незалежну державу.

22 січня 1919 року, у першу річницю незалежності України, у Києвi, на площi святої Софiї,  вiдбулося урочисте проголошення злуки УНР i ЗУНР.

Цей день увійшов в історію українського народу як День Злуки, День Соборності українських земель. Здійснилася багатовікова мрія народу – бути разом, спільно будувати незалежну державу.

На святковій лінійці, присвяченій цим подіям, учні вшанували пам`ять загиблих під Крутами.

Час минає, а все, що закарбовано у душі та серці, залишається з нами і залишиться після нас. Утверджуймо Україну Духу, Україну Розуму, Україну Серця — навіки, до нескінченності, — на Радість Світам!

ЛюбітьУкраїну у сні й наяву, 
вишневу свою Україну, 
красу її, вічно живу і нову, 
і мову її солов'їну.

Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут Альбом: Лінійка до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/1862 | Переглядів: 308Дата публікації: 08:24 27.01.2017
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих