Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України
Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України

Поділитися новиною:

Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України

6 грудня відбувся конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України серед 9-11 класів.

6 грудня відбувся конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України серед 9-11 класів. Учні радісно і наполегливо готувалися до нього. Це один з улюблених дитячих конкурсів.

Основною метою огляду строю та пісні є цілеспрямоване формування в учнів високої соціальної активності та патріотизму, вірності своїй Вітчизні, готовності до захисту Батьківщини.

Організатори ставили такі завдання: 

 • виховання у учнів дисциплінованості, організованості, взаємоповаги, взаємодопомоги, любові до Батьківщини, прищеплення інтересу до військової служби;
 • забезпечення варіативності форм патріотичного виховання;
 • згуртування колективу;
 • вироблення навичок стройової підготовки;
 • вивчення стройових і військових пісень.

На святі були присутні гості: ветерани  Спілки АТО Білик О.А. та Микитенко О.С., заступник військового комісара, начальник відділення комплектування, капітан Бражник О.С.

Відповідальне журі оцінювало взводи  за такими номінаціями:

 • зовнішній вигляд,
 • дисципліна строю,
 • виконання стройових прийомів,
 • проходження стройовим кроком,
 • проходження з піснею,
 • дії командира взводу.

За підсумками конкурсу - огляду строю та пісні,

серед 9 класів:

І місце-9-А, ІІ -9-Б, ІІІ- 9-В клас;

Серед 10 -11 класів:

І місце-10-В, ІІ-11, ІІІ-10-А клас,

 Захищати Батьківщину - почесний обов'язок. Виконувати його йдуть юнаки та дівчата – справжні патріоти, які знають, що завжди треба  берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Сьогодні ми продемонстрували, що наші юнаки та дівчата -  справжні патріоти, вони зможуть  постояти за честь своєї Батьківщини.

Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України Альбом: Конкурс «Огляд строю та пісні» до Дня Збройних сил України
Web-адреса: persha.kupyansk.info/news/id/1491 | Переглядів: 397Дата публікації: 10:49 08.12.2016
Директор школи

Гонта Валентина Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ДПА 2018
Новини пришкільного табору
Пошук
Версія для слабо- зорих